Usg w diagnostyce endometriozy USG głęboko naciekającej

Ten rodzaj badania wykonywany jest z wykorzystaniem specjalnego kontrastu żelowego. Usg wykonuje doświadczony ginekolog za pomocą sondy dopochwowej.

Wazektomia w WolClinic

To metoda odwracalnej antykoncepcji męskiej, ciesząca się coraz większą popularnością. Zabieg wykonywany jest w sposób bezbolesny, w małainwazyjnym znieczuleniu miejscowym.

Witamy nowe osoby w zespole

Nieoceniona endokrynolog, diabetolog  dr Anna Rubiec-Niemirowska z pewnością przypadnie do gustu naszym pacjentom, w szczególności kobietom ciężarnym z chorobami tarczycy i cukrzycą. Oraz dr Adama Łazarskiego Ortopedę, który swoją fachową wiedzą i doświadczeniem obejmie osoby  z chorobami stawów.

Witamy specjalistę neurologa dr Wojciecha Niemirowskiego

Witamy specjalistę neurologa dr Wojciecha Niemirowskiego. Doktor zajmuje się chorobami układu nerwowego jak migreny, neuropatie, tężyczki, bóle kręgosłupa, zaburzenia czucia i inne schorzenia neurologiczne.

Mikołajkowa sobota estetyczna 03.12.2022 – zapraszamy do WolaClinic

Spędź dzień z Naszymi expertami: Anna Wach – specjalista medycyny estetycznej, Joanna Bonarek-Sztaba – specjalista ginekologii estetycznej. Umów się: 533 707 982

Tropokolagen – nowy zabieg w WolaClinic

Tropokolagen to prekursor dojrzałego kolagenu występującego zawsze w skórze każdego człowieka. Tropokolagen ma za zadanie wprowadzić równowagę w strukturze skóry między procesem biodegradacji, a biosyntezy dojrzałych włókien kolagenowych. Podawany poprzez iniekcję wbudowuje się w podgórne rusztowania i daje widoczny efekt poprawy kondycji skóry oraz minimalizuje widoczne skutki starzenia się.

Pępek świata, czyli od czego zależy kształt pępka?

Plastyka pępka staje się coraz bardziej popularna wśród kobiet. Okazuje się, że wygląd tej, wydawałoby się, niepozornej części ciała, jest dla nas tak samo ważny jak płaski brzuch, jędrne piersi czy gładka skóra! Kształt pępka jest ważny nie tylko pod względem estetycznym, ale również zdrowotnym.

Zespół wstrząsu toksycznego – czym jest?

Ostre, zagrażające życiu zatrucie, które charakteryzuje się gorączką, spadkiem ciśnienia tętniczego krwi, wysypką, zaburzeniem czynności wielu narządów wewnętrznych oraz złuszczaniem naskórka w fazie rekonwalescencji.