Molekuła młodości - Profhilo | WolaClinic

Molekuła młodości – Profhilo


Profhilo to preparat nowej generacji będący nie tylko wypełniaczem, ale przede wszystkim aktywatorem procesów regeneracyjnych. To nowoczesna formuła „młodości”. Podana podskórnie regeneruje zarówno wierzchnią warstwę skóry, ujędrniając ją i spłycając zmarszczki, jak również inicjuje proces przebudowy tkanki podskórnej.

Profhilo jest nie tylko wypełniaczem, ale przede wszystkim stymulatorem tkankowym, wymuszającym naturalne procesy regeneracji skóry; jej przebudowa – bioremodeling – zachodzi w sposób łagodny i stopniowy. W efekcie zabiegu skóra wzmacnia się i zagęszcza, a zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym, okolicy kurzych łapek są wygładzone. Przywrócone napięcie skóry wysmukla rysy i przywraca zaburzony kontur twarzy, jednocześnie liftingując linię żuchwy i górną część szyi. Efekt odmłodzenia widoczny jest na całej twarzy.

Dla najlepszych rezultatów należy wykonać 2 zabiegi w odstępie miesiąca, ale efekt ujędrnienia i wypełnienia tkanek widoczny jest już za pierwszym razem.

Wskazania:


  • pierwsze zmarszczki
  • zmiękczony owal twarzy
  • utrata jędrności skóry

Efekty:


Zaletem zabiegu Profhilo jest wyraźnie odmłodzona i ujędrniona skóra twarzy.

Przebieg:


Profhilo składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego. Preparat działa wielopoziomowo, co oznacza, że odmładza zarówno skórę, jak i tkankę podskórną. Po podaniu preparat przebudowuje skórę, przywraca jej utracone składniki, a specjalnie wyselekcjonowane łańcuchy kwasu hialuronowego pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.