lek. Piotr Jędrzejak

Specjalizacja: Ginekologia i położnictwoMedycyna estetyczna

Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Biotechnolog. Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii. Ukończyłem ponadto kurs z USG piersi, kolposkopii oraz liczne kursy w zakresie medycyny estetycznej. Na co dzień pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Przychodni Luxmed, Medispace oraz Premium Medical w Warszawie. Dodatkowo prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej.
Na co dzień prowadzę ciąże fizjologiczne i powikłane, zajmuję się zagadnieniami profilaktyki raka szyjki macicy, raka piersi, raka trzonu macicy i raka endometrium. Leczę zapalenia narządu rodnego u kobiet, zaburzenia endokrynologiczne, zajmuję się antykoncepcją hormonalną, w tym wkładkami wewnątrzmacicznymi, terapią hormonalną, leczeniem niedoczynności tarczycy.
W zakresie medycyny estetycznej leczę zmarszczki górnego, środkowego i dolnego pietra twarzy (zmarszczki lwie, poziome czoła, kurze łapki, zmarszczki królicze, zmarszczki dolnej powieki, opadający koniuszek nosa, opadające kąciki ust, brodę brukowaną, kryzę nadbrudkową. Zajmuję się wypełnieniami kwasem hialuronowym, plastyką ust oraz mezobotoksem (baby botoks). Zajmuję się usuwaniem tkanki tłuszczowej z niewygodnych miejsc, zakładaniem nici zagęszczających skórę i liftingujących, a także mezoterapią twarzy i skóry owłosionej głowy z zastosowaniem koktajli jak i autologicznego osocza bogatopłytkowego i fibryny. Ostatnio zainteresowałem się zabiegami z zastosowaniem laserów i fal ultradźwiękowych w medycynie estetycznej.