GODZINY PRACY PRZYCHODNI W DNIU 11/06/2024R.

Informujemy, że 𝘄 𝗱𝗻𝗶𝘂 𝟭𝟭 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮 w związku z pracami energetycznymi na terenie osiedla Przychodnia nasza będzie 𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝗮 𝗼𝗱 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟯/𝟯𝟬. Tego dnia również punkt pobrań będzie nieczynny. Przepraszamy i zapraszamy Zespół WolaClinic

HIFU w WolaClinic

HIFU to jedna z najnowocześniejszych  metod w ginekologii estetycznej pozwalająca bezinwazyjnie i bezpiecznie leczyć rozluźnienie ścian pochwy. Stosowanie fali ultradźwiękowej powoduje podgrzewanie tkanki nie uszkadzając przy tym śluzówki pochwy, zwiększając natomiast ukrwienie i  przebudowę, poprzez stymulację zakończeń nerwowych. Wszystko to doprowadza do zwiększenia stopnia nawilżenia pochwy, wzrostu napięcia ścian pochwy oraz poprawę doznań seksualnych.  

30 maja – ŚWIĘTO

Informujemy, że w dniu 30 maja w związku ze Świętem Klinika nasza będzie nieczynna. Natomiast w dniu 31 maja (piątek) pracujemy od 8.00 do 21.00  i  1 czerwca (sobota) pracujemy od 8.00 do 15.00. Zapraszamy Zespół Wola Clinic

Jak często kobieta powinna odwiedzać ginekologa?

Regularne wizyty u ginekologa są kluczowe dla zachowania zdrowia kobiet. Jednakże, mimo istotności profilaktyki, wiele Polek bagatelizuje regularne badania ginekologiczne.

Dzieci z ogonami, nadmiernym owłosieniem czy dodatkowymi palcami – czy to efekt ewolucji?

Coraz częściej niemowlęta rodzą się z „ogonkami”, nadmienym owłosieniem czy większą iloscia palcówu rąk i stóp – czy to genetyczna usterka a może kolejny krok na drodze ewolucji?

Bądź w dobrej formie na Wiosnę!

Wiosna to idealny moment, aby zadbać o swoją kondycję, samopoczucie, zmienić nawyki po okresie zimowym. Wstać z kanapy, oderwać się od seriali i ruszyć się – dosłownie. 🙂 NAJWAŻNIEJSZE TO ZACZĄĆ! MOŻE TO JEST TEN DZIEŃ? zadzwoń do nas 533 707 982 lub zapisz się online przez stronę WolaClinic lub BOOKSY Czekamy na Ciebie.

Ultrasonografista w WolaClinic

Od lutego do  zespołu dołączyła 𝗩𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗶𝗮 𝗦𝗼𝘀𝗻𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮- 𝘂𝗹𝘁𝗿𝗮𝘀𝗼𝗻𝗼𝗳𝗿𝗮𝗳𝗶𝘀𝘁𝗸𝗮, która jest absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Wykonuje: •𝘂𝘀𝗴 𝗷𝗮𝗺𝘆 𝗯𝗿𝘇𝘂𝘀𝘇𝗻𝗲𝗷 𝗶 𝘂𝗸ł𝗮𝗱𝘂 𝗺𝗼𝗰𝘇𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 (𝗱𝗼𝗿𝗼ś𝗹𝗶 𝗶 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗼𝗱 𝟭 𝗿.ż.) • 𝘂𝘀𝗴 𝘁𝗮𝗿𝗰𝘇𝘆𝗰𝘆 (𝗱𝗼𝗿𝗼ś𝗹𝗶 𝗶 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗼𝗱 𝟭 𝗿.ż.) • 𝘂𝘀𝗴 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘀𝗶 • 𝘂𝘀𝗴 𝘄ę𝘇łó𝘄 𝗰𝗵ł𝗼𝗻𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗼𝗯𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 • 𝘂𝘀𝗴 𝗻𝗲𝗿𝗲𝗸 • 𝘂𝘀𝗴 […]

LABIOPLASTYKA w WolaClinic

Jest to zabieg wykonywany przez doświadczonych ginekologów. W naszej klinice wykonuje go dr Joanna Bonarek-Sztaba,  dr Agnieszka Stępniak-Sadowska, dr Michał Dąbrowski. 𝐋𝐚𝐛𝐢𝐨𝐩𝐥𝐚𝐬𝐭𝐲𝐤𝐚 wykonywana jest za pomocą lasera. Metoda ta daje możliwość 𝐬𝐳𝐲𝐛𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐫𝐞𝐤𝐨𝐧𝐰𝐚𝐥𝐞𝐬𝐜𝐞𝐧𝐜𝐣𝐢 i jest 𝐛𝐞𝐳𝐛𝐨𝐥𝐞𝐬𝐧𝐚. 𝐙𝐚𝐥𝐞𝐭𝐲: znika ból oraz dyskomfort podczas zbliżeń intymnych; znikają problemy z podrażnieniami oraz stanami zapalnymi; poprawia symetrię zewnętrznych narządów […]

Plany, cele na Nowy 2024 Rok :)

Nowy Rok ! Nowe wyzwania! Nowe cele! Plany i obietnice. Stawiamy sobie nowe cele i chcemy dążyć do ich realizacji. I słusznie!  Dlatego w WolaClinic mamy specjalistów, którzy pomogą, doradzą i sprawią, że postanowienia i cele zrealizują Państwo w 100%. 𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗘𝘄𝗲𝗹𝗶𝗻𝘆 𝗳𝗶𝘇𝗷𝗼𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗲𝘂𝘁𝐤𝐢 𝘂𝗿𝗼𝗴𝗶𝗻𝗲𝗸𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝐧𝐞𝐣, 𝗞𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝘁𝗼𝗳𝗮- 𝗳𝗶𝘇𝗷𝗼𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗲𝘂𝘁𝘆 𝗼𝗿𝘁𝗼𝗽𝗲𝗱𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗶 𝗺𝗮𝘀𝗮ż𝘆𝘀𝘁𝘆 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗝𝗼𝗮𝗻𝗻𝘆 –  𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗼𝗱𝗶𝗲𝘁𝗲𝘁𝘆𝗰𝘇𝗸𝗶.

Przyczyny niepłodności u Kobiet i Mężczyzn

Coraz więcej par bezskutecznie stara się o dziecko. Przyczyn tego problemu może być wiele, dlatego ważne jest, aby wykonać odpowiednie badania. O tym dlaczego kobiety nie mogą zajść w ciążę, co należy wtedy zrobić i czym różni się niepłodność od bezpłodności wyjaśniła w Dzień Dobry TVN ginekolog, dr Joanna Bonarek-Sztaba.