O nas Warszawa Wola | WolaClinic

Misja WolaClinic

WolaClinic to przede wszystkim zespół pasjonatów, lekarzy, którzy z zamiłowaniem zajmują się swoim pacjentem.


Nasze centrum medyczne w Warszawie powstało po to, by nieść pomoc wszystkim pacjentom, którzy jej potrzebują. Wola Clinic to przede wszystkim zespół specjalistów i pasjonatów, którzy w pełni poświęcają się pracy, którą kochają i która sprawia im olbrzymią przyjemność.

Możliwość zobaczenia uśmiechu na twarzy pacjenta po udanej diagnozie czy zabiegu motywuje nas do dalszej wytężonej pracy i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens. Dowiesz się o nas więcej – sprawdź, jakie zabiegi wykonasz w naszej klinice i już dzisiaj umów wizytę w Wola Clinic.

MonaLisa Touch

Pracujemy na najlepszych sprzęcie medycznym


Zabieg MonaLisa Touch™ to innowacyjna, nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna procedura opracowana z myślą o kobietach, które doświadczają przykrych dolegliwości intymnych, na przykład po porodzie. Zastosowanie lasera prowadzi do usunięcia nieprzyjemnych objawów i wyraźnie poprawia komfort stref intymnych.

  • USG – Voluson E8 – pozwalający na pełną ocenę prenatalną płodu
  • bezkonkurencyjny laser Monalisa Touch, w zakresie Ginekologii i Dermatologii Estetycznej

Zostań Pacjentem WolaClinic i ciesz się zdrowiem


Nasze prywatne centrum medyczne WolaClinic oferuje pacjentom nowoczesne podejście do zdrowia i kompleksową opiekę medyczną w zakresie m.in. ginekologii, chirurgii ginekologicznej, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej , urologii, fizjoterapii oraz neonatologii i pediatrii. Sprawdź specjalizacje, którymi zajmujemy się na co dzień:

 

Wykonujemy pełną diagnostykę, zabiegi nieinwazyjne oraz operacje, które gwarantują nie tylko poprawę stanu zdrowia, ale i piękniejszy wygląd. To pewny sposób na pozbycie się kompleksów i większy komfort psychiczny i fizyczny.

Klinika medyczna Warszawa Wola WolaClinic

Klinika medyczna Warszawa Wola

Twój profesjonalny zespół medyczny


Specjalistyczna przychodnia lekarska WolaClinic składa się z zespołu wybitnych specjalistów. To dzięki ich zaangażowaniu i olbrzymiej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Każdemu z nich niesamowitą radość sprawia pomaganie pacjentom – to prawdziwi pasjonaci, dla których medyczne powołanie stanowi ważną część życia.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Wystarczy, że zapiszesz się na wizytę do naszej kliniki i przekonasz się na własnej skórze, że to najlepsze miejsce dla każdego pacjenta w potrzebie. Do zobaczenia!

Management