Mezoterapia igłowa Warszawa Wola | WolaClinic

Bomba witaminowa dla skóry – Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na śródskórnych mikroiniekcjach preparatów zawierających aktywne substancje odżywcze. Stosuje się ją w celu poprawy kondycji skóry twarzy (w tym delikatnej okolicy oczu), szyi, dekoltu, głowy, dłoni, ramion, ud, brzucha. W efekcie skóra staje się bardziej nawilżona, gładka, elastyczna i jędrna, zmarszczki ulegają spłyceniu. W zastosowaniu na owłosioną skórę głowy poprawia kondycję włosów, stymuluje wzrost oraz zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu i łysieniu. Mezoterapia odgrywa także rolę w redukcji cellulitu, blizn i rozstępów.

Poprzez wstrzykiwanie składniki preparatów przenikają głębiej i działają intensywniej, niż te w kosmetykach, dostarczane są ich znacznie większe ilości. Dodatkowo, fizycznie naruszając barierę skóry, pobudzamy ją do aktywnej przebudowy. Najczęściej stosowane są serie 3-6 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Wskazania:


Wskazaniem do zabiegu mezoterapii igłowej jest potrzeba dostarczenia wartości odżywczych w głębsze partie skóry.

Efekty:


Efektem zabiegu mezoterapii igłowej jest zdrowa i promienna skóra twarzy i ciała. Zastosowanie techniki mezoterapii w okolice owłosionej skóry głowy wzmacnia cebulki włosów.