Redukcja cellulitu - Alidya Warszawa Wola | WolaClinic

Redukcja cellulitu – Alidya


Alidya używana jest w leczeniu i redukcji problemu cellulitu. Działa w sposób międzypłaszczyznowy – wspomaga krążenie i drenaż osmotyczny, wychwytuje szkodliwe jony żelaza i toksyny, likwiduje wolne rodniki. Ponadto odkwasza środkowisko macierzy międzykomórkowej, w wyniku czego utrudnia odkładanie się jonów żelaza – dlatego oprócz leczenia cellulitu, działa także profilaktycznie.

Alidya nie jest preparatem odchudzającym. Efekty powstają w wyniku działania przeciwobrzękowego, nie z powodu eliminacji tkanki tłuszczowej.

Wskazania:


Wskazaniem do zabiegu preparatem Alidya jest chęć poprawy jędrności skóry i usunięcia tzw. „pomarańczowej skórki”, cellulitu.

Efekty:


  • Efektem zabiegu leczenia cellulitu jest jędrna i gładka skóra, nawet w trudnych obszarach jak brzuch, pośladki czy tylnia strona ud.
  • Efekty powstają w wyniku działania przeciwobrzękowego, nie z powodu eliminacji tkanki tłuszczowej.

Przebieg:


Zabieg polega na podaniu preparatu metodą mikrowkłuć – tak jak w mezoterapii.

Zalecenia:


Dla osiągnięcia spodziewanych efektów, wymagane jest powtórzenie około 5-10 razy w tygodniowych odstępach. Następnie zaleca się podanie jeszcze jednej lub kilku dawek po upłynięciu około miesiąca, a następnie dawki podtrzymującej raz do roku.