Odmładzanie - Nucleofill Warszawa Wola | WolaClinic

Odmładzanie – Nucleofill


Nucleofill stanowi innowację w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jest on odmładzającym stymulatorem tkankowym, przez swoje działanie powoduje przebudowę skóry na poziomie komórkowym.

Działa na trzy sposoby – poprzez lifting, antyoksydację oraz nawilżenie skóry. Lifting uzyskiwany jest w wyniku biostymulacji fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. Działanie antyoksydacyjne otrzymywane jest na skutek natychmiastowego usuwania wolnych rodników. Natomiast nawilżenie skóry powstaje poprzez wiązanie cząsteczek wody przez pojedyncze nukleotydy.

W efekcie powyższych działań skóra staje się zrewitalizowana, bardziej napięta, sprężysta, zagęszczona; niwelowane są szkodliwe efekty działania tytoniu, nadmiernej ekspozycji na słońce czy stresu. Zmarszczki i bruzdy na skórze zmniejszają się.

Zabieg Nucleofill zalecany jest przy pojawieniu się pierwszych zmarszczek, dla osób ze skórą wiotką, poszarzałą, pozbawioną witalności, by uzyskać efekty bez ingerowania w rysy twarzy.

Optymalne efekty mezoterapii Nucleofill uzyskiwane są w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Wskazania:


Zabieg Nucleofill polecany jest pacjentom, którzy potrzebują:

  • pierwsze zmarszczki
  • niezdrowy koloryt skóry
  • brak jędrności skóry

Efekty:


Efektem mezoterapii z wykorzystaniem preparatu Nucleofill jest zdrowa, młoda i promienna skóra twarzy, bez wpływania na jej rysy.